Whirlpool zapuštěný v provedení se skimmerem

Roman

 


Bazén je plně osazen a zahrnuje hadicové rozvody, skimmer, dnovou výpust, recirkulační trysku, 4 hydromasážní trysky, 12 vzduchových trysek, 2 pneumatické ovladače, 2 ovladače vzduchu Venturi a pomocnou stavitelnou podpěru.

Hmotnost bazénu včetně podpěry: 190 kg

Objem vody: 908 L
Počet osob: 3

Coral

 


Bazén je plně osazen a zahrnuje hadicové rozvody, skimmer, dnovou výpust, recirkulační trysku, 4 hydromasážní trysky, 7 vzduchových trysek, 2 pneumatické ovladače, 2 ovladače vzduchu Venturi a pomocnou stavitelnou podpěru.

Hmotnost bazénu včetně podpěry: 190 kg
Objem vody: 908 L
Počet osob: 4

Hawaian


 Bazén je plně osazen a zahrnuje hadicové rozvody, skimmer, dnovou výpust, recirkulační trysku, 4 hydromasážní trysky, 11 vzduchových trysek, 2 pneumatické ovladače, 2 ovladače vzduchu Venturi a pomocnou stavitelnou podpěru.

Hmotnost bazénu včetně podpěry: 240 kg
Objem vody: 1135 L
Počet osob: 5

Inca

 


Bazén je plně osazen a zahrnuje hadicové rozvody, skimmer, dnovou výpust, recirkulační trysku, 4 hydromasážní trysky, 10 vzduchových trysek, 2 pneumatické ovladače, 2 ovladače vzduchu Venturi a pomocnou stavitelnou podpěru.

Hmotnost bazénu včetně podpěry: 210 kg
Objem vody: 1135 L
Počet osob: 6
 

Carmel


Bazén je plně osazen a zahrnuje hadicové rozvody, skimmer, dnovou výpust, recirkulační trysku, 5 hydromasážní trysky, 13 vzduchových trysek, 2 pneumatické ovladače, 2 ovladače vzduchu Venturi a pomocnou stavitelnou podpěru.

Hmotnost bazénu včetně podpěry: 260 kg
Objem vody: 1514 L
Počet osob: 5