Filtrační zařízení

 
Filtrační zařízení 
Pískové filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního laminátu. Jejich  součástí je laminátová paleta, na kterou lze přišroubovat čerpadlo. Filtry jsou vybaveny šesticestným ventilem. Podle přání lze filtr koupit samostatně nebo jako monoblok s již pevně přišroubovaným čerpadlem se samonasávací schopností.
 

  Chemie

 

Chemie
Dodáváme kompletní sortiment bazénové chemie firmy CTX, od testerů až po úzce specializované přípravky. S pomocí chemie od nás dosáhnete v bazénu maximální kvality vody. Základní prostředky jako např. pH plus, pH mínus, rychlorozpustný chlór, atd.

 Skimmer

 

Skimmery
- sběrače znečištěné vody pro filtr.
Existují v několika variacích a velikostech. Typ skimmeru se určí dle konkrétního bazénu. Z pravidla se používá 1 ks. 

 

  Automatický vysavač

 

Vysavače
Nabízíme širokou škálu nejprodávanějších vysavačů od ručních přes membránové až po automatické, zejména značky DOLPHIN. Tyto vysavače mají mikroprocesor se samoprogramovací schopností. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny. Zařízení je nenáročné na obsluhu a údržbu. Součástí zařízení je i dálkové ovládání. 

 

 
Trysky
Trysky slouží k vracení již upravené vody zpět do bazénu. Používáme trysky recirkulační, dnové nebo sací. Umísťují se většinou naproti skimmeru, nebo v místech, kde je potřeba bazénovou vodu rozproudit.
 

 Navíjecí zařízení  

 


Navíjecí zařízení

Navíjecí zařízení je určeno pro navíjení krycích plachet bazénů a to zejména solárních a termoizolačních. Tato navíjecí zeřízení jsou svým technickým zpracováním a designem vhodným doplňkem bazénu. Výhody: snadná manipulace, úspora energie, velká variabilita, ...atd.
Základní typy:
a) pevné, b) přenosné, c) pojízdné 

 Protiproud  

 

Protiproudy
Tyto protiproudy jsou předpřipraveny k velmi snadné instalaci. V zařízení je možno regulovat intenzitu proudu vody a přisávání vzduchu, to vše na trysce o průměru 40 mm, která je též směrově nastavitelná. Tato tryska je spolu se sáním a pneumatickým spínačem v čelním krytu zařízení. Celé zařízení je vyrobeno z nekorodujících materiálů. Výrobek je vhodný pro všechny druhy bazénů.

 

 Fólie  

 

Fólie solární, bazénové a zakrývací 
Používané fólie: bazénové (0,8 - 1,75 mm), solární (200 - 500 q), zakrývací
(300 - 500 g/m2). 

  Elektrické ovládání

 

Automatické elektrické ovládání
Je mozkem bazénové technologie, zajišťuje správný chod filtrace a topení. Elektrické ovládání rozdělujeme na 3 modifikace: Malá automatika, Velká automatika, Automatika pro tepelný výměník. 

 

 Odvlhčovač

 

Odvlhčovače
Jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách, a odstraňují tak zásadní příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Dokáží udržet vlhkost vzduchu v rozmezí 20-80%. Součástí výbavy je i automatické odmražování. Odvlhčovače se dají použít ve starších i nově budovaných prostorách, restauracích, kuchyních, atd.

  Světla

 

Světla
Slouží k osvětlení bazénů. Dodávají bazénu eleganci a styl. Nabízíme typy s výkonem od 20 do 300 W. V naší nabídce naleznete reflektory i halogenové světlomety.

 

 Schůdky nerez

 

Schůdky - nerez
K nejčastějšímu vstupu do bazénu používáme schůdky, které jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Dodávají se v mnoha tvarových i rozměrových variacích.

  Bazénové topení

 


Bazénové topení

Nejrozšířenější vytápění bazénu je elektrickým průtokovým ohřívačem od 4 do 18 kW, tepelným výměníkem od 13 do 120 kW . Umožňují prodloužení koupací sezóny a v kombinaci se zastřešením nám umožňují celoroční koupání. 

 

 plastové schody

 

Plastové schodiště
Nejčastěji používané u bazénů fóliových, betonových nebo ze ztraceného bednění. Svým vzhledem dávají bazénu luxusnější vzezření oproti klasickým schůdkům.

 

 


Solární kolektory

Solární topný systém Vám zajistí radost z koupání při příjemné teplotě vody od května do září, při teplotách mezi 24°C až 29°C. Jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polymeru tak, aby byly odolné vůči slunečnímu žáru, mrazu, extremnímu znečištění ovzduší, oxidaci a bazénové chemii. Navrženy byly pro větší absorpci sluneční energie proti běžným panelům.

 

 

Tvarovky, ventily, potrubí aj.
veškerý sortiment je vyroben z tlakového, vysoce odolného PVC. Maximální teplotní použití je 40 °C. Maximální pracovní tlak je 1,5 atm. Vyráběno v typizovaných řadách od Ø 20 mm do Ø 315 mm.

 

 


Bezchlórové úpravy vody

Na úpravu vody v bazénu můžeme také použít zařízení AUTOCHLOR na bázi elektrolýzy slanou vodou nebo elektrolytickým systémem AMUR využívající uvolňování iontů mědi a stříbra. Tyto zařízení ušetří až 95% potřebných chemikálií na údržbu bazénové vody.